बिहिबार , कार्तिक ४, २०७८

परिवार भेट्न छुट्टि लिएर नेपाल आउँदै गर्दा बीच बाटोमै अस्ताए यी इन्डियन लाहुरे,फोटो छोई रिप लेख्नुहोस आत्मा ले शान्ति पाउनेछ ।

अषोज ९, २०७८ शनिबार 112

परिवार भेट्न छुट्टि लिएर नेपाल आउँदै गर्दा बीच बाटोमै अस्ताए यी इन्डियन लाहुरे,फोटो छोई रिप लेख्नुहोस आत्मा ले शान्ति पाउनेछ ।

परिवार भेट्न छुट्टि लिएर नेपाल आउँदै गर्दा बीच बाटोमै अस्ताए यी इन्डियन लाहुरे

 

काठमाडौ ।

आफ्ना माता-पिता र पारिवारिक सदस्यहरुसँग भेटघाट गर्न भनी आफ्ना गाउँ सिङलिङतर्फ छुट्टि लिएर निस्किएका रिञ्जिङ तामाङको आमा-बाबा भेट्ने सपना पूरा हुनसकेन।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

 

भारतीय सेनामा सेवारत् रिञ्जिङ तामाङ छुट्टि लिएर सिलगढी हुँदै घरतर्फ सिङलिङ आइरहेको बेला सेवक नजिक सडक दु:र्घ’टनामा पर्दा उनले कलिलो उमेरमा बिहीबार ज्या’न गु’मा’एका छन्। ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

 

उनी सोरेङ-च्याखुङको सिङलिङ निवासी सन्तोष तामाङ र पदम तामाङको छोरा हुन्।***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला***

 

आफ्ना माता-पिता र पारिवारिक सदस्यहरुसँग भेटघाट गर्न भनी आफ्ना गाउँ सिङलिङतर्फ छुट्टि लिएर निस्किएका रिञ्जिङ तामाङको आमा-बाबा भेट्ने सपना पूरा हुनसकेन।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

 

भारतीय सेनामा सेवारत् रिञ्जिङ तामाङ छुट्टि लिएर सिलगढी हुँदै घरतर्फ सिङलिङ आइरहेको बेला सेवक नजिक सडक दु:र्घ’टनामा पर्दा उनले कलिलो उमेरमा बिहीबार ज्या’न गु’मा’एका छन्।उनी सोरेङ-च्याखुङको सिङलिङ निवासी सन्तोष तामाङ र पदम तामाङको छोरा हुन्।***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला***