बिहिबार , कार्तिक ४, २०७८

अन्तत : लोकबहादुरको बुबा पनी मिलेका रहेछन ६ जनालाई सि’ध्याउन, दाजुको ज्यान लिएर बसेका थिए क्रिया(भिडियो)

अषोज ६, २०७८ बुधबार 31

अन्तत : लोकबहादुरको बुबा पनी मिलेका रहेछन ६ जनालाई सि’ध्याउन, दाजुको ज्यान लिएर बसेका थिए क्रिया(भिडियो)

सङ्खुवासभाको मादी नगरपालिका–१, उम्लिङमा भएको घटनामा मा’न’सि’क रो’गीलाई देखेर अन्यले उम्किने प्रयास गरेको खुलासा भएको छ । सोमबार सङ्खुवासभा प्रहरीले घटनामा ५ जनाको सं’ल’ग्नता रहेको भन्दै सार्वजनिक गरेपछि घटनामा नयाँ ट्वीष्ट आएको हो ।

 

प्रहरीका अनुसार घटनाको मुख्य योजनाकार यसअघि पक्राउ परेका आरोपी लोकबहादुर कार्कीका काका खड्गबहादुर कार्की रहेको खुल्न आएको छ । खड्गकै योजनामा खड्गबहादुरका छोरा हस्तबहादुर, लोकबहादुर, लोकबहादुरका बुवा रणबहादुर र लोकबहादुरका भाइ नरेश कार्कीले ह’ ‘त्या गरेको खुलासा भएको हो ।

 

आरोपीहरू पाँचै जनालाई तेजबहादुरले हे’प्ने गरेको, गा’ली गर्ने गरेको र तेजबहादुरको घरमा सम्पत्ति रहेको थाहा पाएसँग ह’ ‘त्या गरी लु’टपा’ट गर्नेसम्मको योजना रहेको पाइएको छ ।

 

 

हरीका अनुसार आरोपीहरू मध्ये खड्गबहादुर नियमित रूपमा म’दि’रा पि’उ’ने र घरमा श्रीमती र परिवारका सदस्यहरूलाई कु’ट’पि’ट गा’ ‘ली ग’लौ’ज गर्ने र तेजबहादुरले ‘तँ जँ’ड्या’हा किन यसो गर्छस्’ भनी गा’ ‘ली गर्ने र खड्गबहादुरले पनि ‘तँलाई के मतलब तलाईं मा’ ‘र्छु’ भन्दै झ’ग’डा ग’र्ने गरेको पाइएको छ । त्यसै गरी लोकबहादुरलाई ‘तँ पा’गल, अल्छी, केही काम गर्न सक्दैनस्’ भन्ने गरेकाले लोक बहादुरले इख लिई बसेको पाइएको छ ।

 

 

हरीका अनुसार आरोपीहरू मध्ये खड्गबहादुर नियमित रूपमा म’दि’रा पि’उ’ने र घरमा श्रीमती र परिवारका सदस्यहरूलाई कु’ट’पि’ट गा’ ‘ली ग’लौ’ज गर्ने र तेजबहादुरले ‘तँ जँ’ड्या’हा किन यसो गर्छस्’ भनी गा’ ‘ली गर्ने र खड्गबहादुरले पनि ‘तँलाई के मतलब तलाईं मा’ ‘र्छु’ भन्दै झ’ग’डा ग’र्ने गरेको पाइएको छ । त्यसै गरी लोकबहादुरलाई ‘तँ पा’गल, अल्छी, केही काम गर्न सक्दैनस्’ भन्ने गरेकाले लोक बहादुरले इख लिई बसेको पाइएको छ ।

 

 

त्यसै गरी नरेशलाई ‘तँ डुँ’डे काम नलाग्ने भइस्’ भन्ने र रण बहादुरलाई समेत ‘तँ ल’ठेब्रो केही गर्ने सक्दैनस्’ भन्ने गरेको, जहिले पनि हेप्ने र आफू सम्पन्न भएको फुर्ती दिने गरेको भनी मनमा ईख पालेको र घटनाको दिन आरोपीहरू समेत मृतकको खेतमा खेताला जानु पर्ने कारण सोही मौका छोपी योजना बनाई ह’ ‘त्या गरेको पाइएको छ ।