सोमबार , कार्तिक १, २०७८

दुखद खबर:पेट्रोलियम् ट्यांकर र बस ठो’क्किदा आ’गलागी,ज’लेर ५३ जनाको ज्यान गयो

अषोज १, २०७८ शुक्रबार 52

दुखद खबर:पेट्रोलियम् ट्यांकर र बस ठो’क्किदा आ’गलागी,ज’लेर ५३ जनाको ज्यान गयो

दुखद खबर : पे’ट्रोलियम् ट्यां’कर र बस ठो’क्किदा आ’गला’गी, ज’लेर ५३ जनाको ज्या’न ग’यो।पेट्रोलिय पदार्थ बोकेको ट्यांकरसंग ठो’क्किएर यात्रु बाहक बसमा आ’ग’लागी हुँदा हुँदा क्यामरुनमा ५३ जनाको ज’लेर ज्या’न गएको छ ।अन्य २९ जना ग’म्भीर घा’इते भएका छन् ।बुधबार देशको मध्य पश्चिमी क्षेत्रमा पर्ने क्लिफ अफ डिस्चाङ भन्ने स्थानमा स्थानीय समयअनुसार बुधबार दिउँसो साढे ३ बजे दु’र्घ’ट’ना भएको अधिकारीहरूले जनाएका छन् ।भिडियो हेर्नुहोस,*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

 

यो पनि:खुल्यो जागिर :राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागले माग्यो यतिधेरै अनुसन्धान अधिकृत, ! ( हेर्नुहोस सुचना सहित )

राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागले माग्यो अनुन्सन्धान अधिकृत, अनुन्सन्धान सहायक तथा सहायक सूचक पदका लागि आवेदन !! राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागले माग्यो अनुन्सन्धान अधिकृत, अनुन्सन्धान सहायक तथा सहायक सूचक पदका लागि आवेदन !! याेग्यता SLC / 10+2 / Bachelor Pass*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***