शुक्रबार , अषोज ८, २०७८

भर्खरै दु’ र्घटना हुदाँ यति धेरै जनाको भयो मृ’ त्यु

साउन १४, २०७८ बिहिबार 41

भर्खरै दु’ र्घटना हुदाँ यति धेरै जनाको भयो मृ’ त्यु

 

 

 

 

 

 

काठमाडौं

 

 

 

साउन

 

 

 

 

धनकुटाको पञ्चेमा बस दु’ र्घटना हुँदा २३ जना घा इते भएका छन् । झापाको काकडभिट्टाबाट भोजपुर सदरमुकामका हिँडेको प्रदेश १–०१–००१ख–३४२९ नम्बरको बस आइतबार दिउँसो दु’ र्घटना भएको थियो । घा’ इतेमध्ये ९ जनाको अवस्था ग’ म्भीर रहेको र बाँकी १४ जनाको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । दु’ र्घटनामा परी घा’ इते हुनेहरु कसैको पनि पहिचान खुलेको छैन ।

 

 

 

 

 

 

 

 

घा इते सबैलाई उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल धनकुटा ल्याइएको धनकुटाका प्रहरी प्रमुख एसपी नहकुल पोख्रेलले जानकारी दिए । झापाको काकडभिट्टाबाट भोजपुर सदरमुकामका हिँडेको प्रदेश १–०१–००१ख–३४२९ नम्बरको बस आइतबार दिउँसो दु’ र्घटना भएको थियो । बस सडकमा प’ ल्टिएर दु’ र्घटना भएको हो । बसमा ३५ यात्रु सवार रहेको बताइएको छ ।