सोमबार , अषोज ४, २०७८

सांसदहरू भत्ता फिर्ता गर्ने लहर काग्रेस नेताा खाणले गरे भत्ता फिर्ता

कार्तिक २, २०७७ आइतबार 34

सांसदहरू भत्ता फिर्ता गर्ने लहर काग्रेस नेताा खाणले गरे भत्ता फिर्ता

काठमाडौं कार्तिक २ गते । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका प्रमुख सचेतक बालकृष्ण खाणले सरकारले जनप्रतिनिधिका रूपमा आफूलाई उपलब्ध गराएको दसैं भत्ता फिर्ता गरेका छन् । यस अघि नेकपाका संसद जनार्दन शर्माले पनि भत्ता फिर्ता गरेका थिय ।

कोभिड-१९ को बिषम परिस्थितिमा आाम नेपालीले अभाव र पिडा भोगिरहेको बेलामा जनप्रतिनिधिका रूपमा उचित नलागेको सामाजिक सञ्‍जाल ट्‍वीटरमा उल्लेख गरेका छन् । ‘अहिलेको बिषम अबस्था र आमनेपालीले भोग्‍नुपरेको अभाव र पिडालाई ध्यानमा राख्दै जनप्रतिनिधिको रूपमा दशैं भत्ता लिन उचित लागेन । यो रकम संसद सचिवालय मार्फत सरकारलाई फिर्ता गर्दछु। सरकारले जनहितमा उपयोग गरोस्,’ खाणले ट्‍वीटरमा भनेका छन् ।

यसअघि सत्तारुढ दल नेकपा स्थायी समिति सदस्यद्वय प्रतिनिधिसभामाका सांसदहरू जनार्दन शर्मा र डा. भीम रावलले दसैं भत्ता फिर्ता गर्ने घोषणा गरिसकेका छन् ।
साझा पार्टीकी प्रदेश सभा सदस्य शोभा शाक्यले पनि दसैं भत्ता फिर्ता गरेको घोषणा गरेकी थिइन् ।