सोमबार , अषोज ११, २०७८

दूई दाजुभाईको मृ’त्यु प्रकरणमा २ महिना अघि बिवाह भएकी श्रीमतीलाई किन लगाईयो दोष ? (हेर्नुहोस् भिडियो)

माघ २२, २०७७ बिहिबार 17

दूई दाजुभाईको मृ’त्यु प्रकरणमा २ महिना अघि बिवाह भएकी श्रीमतीलाई किन लगाईयो दोष ? (हेर्नुहोस् भिडियो)

कावासोती । नवलपरासी घ’टनामा श्रीमान गु’माएकी विजयबाबु पौडेलकी श्रीमतीलाई सामाजिक सञ्जालमा धेरैले नाना थरीका गा ‘ली गरेपछि उनलाई त्यसो नगर्न उनका आफन्तले सुझाव दिएका छन् । एक मिडियामा विजयबाबुका बहीनी ज्वाईले दिदीलाई कसैले पनि यस्तो काम नर्गन र नराम्रो कमेन्ट नलेखिदिन आग्रह गरेका छन् ।

उनको भनाईमा विजयबाबुकी श्रीमती निकै नै सोझी र अपरिपक्क उमेरकी हुन् । त्यसो भएको हुनाले उनले विजयबाबु की श्रीमती (दिदी) ले मिडियामा दिएको अभिव्यक्तिलाई गलत तरिकाले नलिन आग्रह गरेका छन् । उनले भनेका छन्,‘उहाँको निकै नै सोझी हुनु हुन्छ । उमेरले पनि अपरिपक्क भएको हुनाले हुन सक्छ उहाँलाई मिडियामा कसरी बोल्ने भन्ने थाहा नभएको । त्यसैको आधारमा उहाँको छवीलाई मूल्यांकन गरेर नराम्रो प्रतिकृयाहरु धेरै नै आईरहेका छन् । कृपया त्यसो नगरिदिनु होला ।’

उनी भन्छन्,‘पर्नु पीर हामीलाई परिसकेको छ । यस्को कुनै मलहम छैन निको पार्नलाई । अब उहाँहरु केही गरी फर्किएर आउनु हुँदैन । किन ब्यर्थैमा दाईको श्रीमतीलाई अ पमान गर्दै गा ‘ली गर्ने ? र नानाथरीका नराम्रा कमेन्ट गर्ने । प्लिज रोकिदिनुस् र सक्नु हुन्छ भने हाम्रो दुःखमा सहभागी भईदिनुुस् ।’

YOU MAY LIKEMgid

YOU MAY LIKEMgid

All The Myths About Your Body Resting During Sleep Are Busted!
Inspire Dot

Feeling Tired And Sleepy All The Time? This Is What’s Causing It!
Inspire Dot
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्तापूर्व) नवलपुरको गैँडाकोट नगरपालिका–२ का २६ वर्षीय विजयबाबु पौडेल र उनका भाइ २१ वर्षीय सङ्गम पौडेल बुधबार साँझ मृ’त वस्थामा फेला परेका हुन् । दाजु विजयको डेढ महिना अघि मात्र विवाह भएको थियो ।

ठुलो छोरा केही समय अघि डिप्रेशनमा गएका थिए । उनले डिप्रेशनको पनि औषधि खाने गरेका बुवाले बताएका छन् । डाक्टर बन्न चाहेका थिए छोराले तर छोराको चाहना पैसाको अभावका कारण पुरा गर्न नसकेको बुवाको भनाई छ । उनलाई राँचि पनि लगिएको थियो । दुई महिनामा छोरा निको भएको बुवाको भनाई छ । तर उनले औषधि भने खाइरहेका थिए ।

घरमा हुँदा उनले आफुले खाने गरेको औषधि पनि सोधेर मात्र खाने गरेका थिए । सबै कुरा सोधेर गर्ने गरेका छोरा त्यती टाढा किन र कसरी गए भन्ने कुरामा भने बुवालाई शंका छ । कान्छो छोरा बाहिर पनि नजाने स्वभावको थियो, बुवा भन्छन्, जेठो छोरा पनि पुरै निको भएको थियो ।

घरमा हुँदा उनले आफुले खाने गरेको औषधि पनि सोधेर मात्र खाने गरेका थिए । सबै कुरा सोधेर गर्ने गरेका छोरा त्यती टाढा किन र कसरी गए भन्ने कुरामा भने बुवालाई शंका छ । कान्छो छोरा बाहिर पनि नजाने स्वभावको थियो, बुवा भन्छन्, जेठो छोरा पनि पुरै निको भएको थियो ।

जेठो छोराको प्रेम विवाह भएको बुवाको भनाई छ । बुहारी विवाह भएको दुई महिना नहुँदै एक्लिएपछि परिवारमा त्यो चिन्ता पनि थपिएको छ । वुहारीको परिवारलाई पनि छोराले औषधि खाने गरेको बारेमा जानकारी दिएको बुवाको भनाई छ । बुहारी र उनको परिवारको राजिखुसीमै विवाह गरिदिएको उनको भनाई छ । ६ महिना अघि मात्र यो घरवाट अर्को शव पनि उठेको थियो । दुई युवाको हजुरवुवाको असारमा नि’धन भएको थियो । उनले यो अभिव्यक्ति एउटा च्यानलमार्फत दिएका थिए उक्त भिडियो अहिले हटाइएको छ ।