समाचार

जब बालक दुर्घ’टनामा मृ’त्यु भएपछि आँपको बागैचामा पातले छोपेर भागेको खुल्यो

 

 

 

सप्तरीको तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका–३ स्थित आँपको बागैचामा छोपिएको अवस्थामा एक बालक आज मृत भेटिएका छन् । स्थानीयवासी रोहित मुखियाका पाँच वर्षीय छोरा आनन्दको ला’श छोपिएको अवस्थामा भेटिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक भुवनेश्वर साहले बताउनुभयो । खेल्न निस्केका बालक घर नफर्किएपछि बिहीबार वेलुका ९ः०० बजेतिर प्रहरीमा खबर गरिएको थियो ।

प्रहरी नायब उपरीक्षक साहका अनुसार ट्रयाक्टर दुर्घ’टनामा बालकको मृ’त्यु भएपछि चालकले ला’श आँपको बाँगैचामा पातले छोपेर लुकाइएको प्रारम्भिक अनुसन्धानले देखाएको छ । स १ त ७७५२ नम्बरको ट्रयाक्टरबाट बालकको मृ’त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । चालक फ’रार रहेकाले खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै सप्तरीको राजविराज नगरपालिका वडा नं १६ बोरियामा आज आग’लागीमा परेर एक वृद्धको मृ’त्यु भएको छ । स्थानीयवासी ८५ वर्षीय झलाही यादवको गोठमा सुतेको अवस्थामा अचानक विद्युत् सर्ट भई आग’लागी भएको थियो ।

गोठमा आग’लागी हुँदा सोही गोठमा सुतिरहेका यादवको घ’टनास्थलमा नै मृ’त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । राजविराजबाट गएको बारुण यन्त्र र स्थानीयवासीको सहयोगमा आगो निय’न्त्रणमा लिइएको थियो । सो आग’लागीबाट अन्नपात, लताकपडासहित करिब रु एक लाख बराबरको क्ष’ति भएको प्रहरीले जनाएको छ

 

Related Articles

Back to top button