सोमबार , अषोज ४, २०७८

राष्ट्रीय युवा संघ नेपाल बर्दियाले पायो पूर्णता

कार्तिक २५, २०७७ मंगलबार 64

राष्ट्रीय युवा संघ नेपाल बर्दियाले पायो पूर्णता

बर्दिया ,राष्ट्रीय युवा संघ नेपाल जिल्ला कमिटि बर्दियाले एकता प्रक्रियालाई पूर्णता दिएको छ । राष्ट्रीय युवा संघ नेपाल बर्दियाले  सोमबार एक बिज्ञप्ति जारि गर्दै सो कुरा बताएको छ ।

बर्दिया जिल्लाको एकता प्रक्रियालाई संगठनको बिधि बिधान तथा केन्द्रीय कार्यालयको निर्देशन बमोजिम साबिक युवा संघ नेपाल र वाइसिएल् नेपालको एकता पश्चात ७० सदस्सीय जिल्ला कमिटि गठाना गरेको छ ।

त्यस्तै राष्ट्रीय युवा संघ नेपाल बर्दियाले स्थानीय टहहरुको समेत टुंगो लगाएको छ ।

जसअनुसार बासगढ़ी नगरपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश राजु शाक्य र विष्णु पहाडी, बधैयाताल गाउँपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश बसन्त सिंह ठकुरी र मंगल कुमार बिष्ट, गुलरिया नगरपालिकामा संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश रमेश रावल र मनोज बिक्रम न्यौपाने, मधुवन नगरपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश राम लामा र नारायण पौडेल, ठाकुरबाबा नगरपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश भुपेन्द्र खनाल र खड्का सी. सुजि रहेका छन् ।

त्यस्तै बाह्र बर्दिया नगरपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमशलोकेन्द्र गिरि र नरेन्द्र परियार, गेरुवा गाउँ पालिका संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश बल बहादुर चौधरी र कमल आचार्य र राजापुर नगरपालिकाको संयोजक तथा सह संग्योजकमा क्रमश ओम प्रकाश यादव र बसन्ती चौधरी रहेका छन् ।