सोमबार , अषोज ४, २०७८

बिहेको ३ दिनमै नेहा किन रिसाइन्! रोहनप्रीतले मागे माफी

कार्तिक १७, २०७७ सोमबार 15

बिहेको ३ दिनमै नेहा किन रिसाइन्! रोहनप्रीतले मागे माफी

एजेन्सी । बलिउड गायिका नेहा कक्कड मिडियामा छाइरहने नाम हो । उनका यस्ता कृयाकलाप गर्छिन जसका कारण उनी मिडियामा छाइरहन्छीन् । उनले रोहप्रीतसंग विवाह गर्नु अघि सार्वजनिक गर्न लागेको एउटा म्युजिक भिडियोका कारण पनि धेरै दिन मिडियामा छाइरहिन् ।

उनले सो भिडियो सार्वजनिक गर्नु अघि निकै संकेत गर्दै तस्बिर सार्वजनिक गरिन् । जसका कारण उनका फ्यानहरुले नेहाले वास्तवमै विवाह गर्न लागेको हो वा उनीहरुको गीत एल्बम मात्र सार्वजनिक हुन लागेको हो भनेर अन्यौलमा परे । तर अन्तत उनले रोहनप्रीत सिंहसंग विवाह गरेकी छन् । उनीहरुले २४ अक्टुबरमा बिहे गरेका हुन्।

विवाह पछि नेहाले खुसी साट्दै केही स्टाटस र तस्बिर सार्वजनिक गरिन् । तिमीलाई थाहा छ नेहार्ट, तिम्रो नेहु सबैभन्दा खुसी दुलही हो र यो सबै मिस्टर सिंहको कारणले हो, धन्यवाद भगवान नेहाले भावुक हुँदै यस्तो स्टाटस लेखेकी छन् । उनले रोहनप्रितसँग भेट गराएको भन्दै भगवानलाई धन्यवाद भनेकी छन्।

यो सँगसँगै नेहाले इन्टाग्राममा गरेको एउटा पोष्टले बलिउडमा चर्चा भएको छ । उनले अनपेक्षित रुपमा राखेको एउटा संकेतले चर्चा पाएको हो ।रोहन प्रीतको एउटा तस्विर शेयर गर्दै रिसाएको स्टीकर हालेर उनले सार्वजनिक गरेपछि नेहाका फ्यानहरु फेरी निराश बनेका हुन् । त्यस्को लगत्तै रोहनप्रीतले उनलाई फकाएर कमेन्ट गरेको देख्न सकिन्छ ।