मंगलबार , अषोज ५, २०७८

सुशान्त मृ’त्युको चार महिनापछि खुलेको नयाँ रहस्यले बलिउडमा हंगामा

कार्तिक १४, २०७७ शुक्रबार 25

सुशान्त मृ’त्युको चार महिनापछि खुलेको नयाँ रहस्यले बलिउडमा हंगामा

भारतीय अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुत मृ’त्यु प्रकरणमा नयाँ–नयाँ कुरा बाहिर आउने क्रम जारी नै छ ।

सुशान्तको मृ’त्युको चार महिनाभन्दा बढी समयपछि भारतका एक सांसदले सुशान्तले आ त्मह त्या गरेको नभई उनको ह त्या भएको दाबी गरेका छन् । भारतीय जनता पार्टी बाट सांसद नारायण राणेले भनेका छन् सुशान्तले आ त्मह त्या गरेका होइनन्, उनको ह त्या भएको हो । त्यस बखत सुशान्तका घरमा एक जना मन्त्री समेत थिए ।

भारतीय पत्रिका दैनिक भास्करका अनुसार सुशान्त मृ’त्यु प्रकरणमा महाराष्ट्र मन्त्रिमण्डलका एक जना मन्त्री जे ल जान सक्ने दाबी उनले गरेका छन् । उनले अगाडि भनेका छन् सँग प्रमाण छन् र जुन म सीबीआई  लाई मात्र दिन्छु ।

एक न्युज च्यानललाई अन्तर्वार्ता दिँदै सांसद राणेले घ’टना भएको रात केही मान्छे सुशान्तको घर पुगेको दाबी गरेका छन् । अभिनेता सुशान्त गत जुन १४ तारिख आफ्नै निवासमा पंखामा झुण्डिएको अवस्थामा मृ त फेला परेका थिए ।