सोमबार , कार्तिक १, २०७८

भिटेनलाई प’क्राउ गर्न प्रहरि प्रधान कार्यालयकाे साईबर ब्युराेलाई पत्र

कार्तिक १३, २०७७ बिहिबार 34

भिटेनलाई प’क्राउ गर्न प्रहरि प्रधान कार्यालयकाे साईबर ब्युराेलाई पत्र

काठमाडौं,कात्तिक १३। र्‍यापर समिर घिसिङ (भिटेन)लाई पक्राउ गर्न साइबर ब्यूरो लागि परेको छ । पाँच दिन अघि युट्युबमा अपलोड भएको भिटेनको ‘पारा’ टाइटलको नयाँ गीतमा अपशब्द प्रयोग भएकभन्दै उनलाई पक्राउ गर्न साइबर ब्युरोले आदेशपाएको छ ।

प्रहरी प्रधान कार्यालयले गायक देखि भिडियो निर्मातासम्मलाई अनुशन्धानका लागि पक्राउ गर्न साइबर ब्युरोलाई पत्र पठाएपछि उनीहरु सबैको खोजी भइरहेको छ । नयाँ गीत पारामा सुरुदेखि अन्त्यसम्म प्रहरीसहित महिलासम्मलाई गाली-गलौज र अस्लिल शब्द प्रयोग गरिएको गुनासो आएको प्रहरीको भनाइ छ ।

यसअघि पनि ‘हामी यस्तै त हो नि ब्रो’ बोलको गीतकाे भिडियोका कारण भिटेन विवादित बनेका थिए । त्यसपछि प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरि अनुसन्धान गरेर छाडेकाे थियाे । साे क्रममा उनले आगामी यस्तो गल्ती नगर्ने प्रतिबद्धता जनापछि प्रहरीले छाडेकाे थियाे ।

यो पटकको नयाँ -याप गीतकाे भिडियो ५ दिनमै १० लाखभन्दा बढी हेरिएको थियो । तर भिटेन  म्युजिक नामक युट्युवबाट अपलोड भएको गीत अहिले हटाइएको छ । स्राेत न्युज 24