समाचार

जुुवा खालबाट वडा अध्यक्ष पक्राउ

गुल्मी कार्तिक ११। चाडपर्वको अवसरमा प्रहरीले सुरक्षा सतर्कतामा विशेष ध्यान दिएको बताइरहदा विभिन्न स्थानहरुमा प्रहरीले ड्युटिमा कडाई गरेको छ । चाडपर्वको समयमा जुवातास खेल्ने, जाँड रक्सी सेवन र चोरी तथा झगडाका घ’टनाहरु विगतका बर्षहरुमा अलिक बढी हुने गरेका थिए ।

कोरोना त्रासबिच मनाउँदै गरिएको यसबर्षको दशैंको अवसरमा मानिसहरुको त्यति चहल पहल र अन्य घटनाहरु नभएको भएपनि विभिन्न ठाउँठाउँबाट जुवाडेहरु प’क्राउ परेको खबरहरु भने आइरहेका छन ।

जाँड रक्सि सेवन गरेर सवारी साधन चलाउने, भिडिभाड गर्ने र जुवातास खेल्नेहरुलाई प्रहरी नियन्त्रण लिएको खबरहरु समेत प्राप्त भएका छन । त्यसैबिच स्थानीय जनप्रतिनिधिहरुलाई नै प्रहरीले नियन्त्रकणमा लिएको खबर समेत आएको छ ।
दशैंको बाहनामा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा गुल्मीको रेसुङ्गा नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ का अध्यक्ष मोहन प्रसाद पाण्डे नेतृत्वको ११ जना जुवाडे टोलीलाई प्रहरीले हिजो साँझ नि’यन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान गरिरहेको बुझिएको छ ।
ठूलो जुवा चलिरहेको भन्नेबारे प्रहरीलाई प्राप्त विशेष सूचनाका आधारमा उक्त स्थानमा प्रहरीले गरेको तलासीका क्रममा उनीहरु रंगेहात प’क्राउ परेका हुन । वडा अध्यक्ष पाण्डें नेतृत्वको जुवाडे टोली रेसुङ्गास्थित होटल एभरग्रीनबाट प’क्राउ परेको हो ।

उनीहरुको साथबाट ३२ हजार नगद समेत बरामद गरेको प्रहरीले जनाएको छ । प’क्राउ परेकाहरुमाथि थप अनुसन्धान भैरहेको बताइएको छ ।

Related Articles

Back to top button