सोमबार , मंग्सिर १३, २०७८

नेपाल प्रहरीमा भर्ना खुल्यो, आवेदन समय कहिलेसम्म दिइसक्नुपर्ने ! (दरखास्त फारम र प्रवेश पत्रसहित)हेर्नुहोस

अषोज ३०, २०७८ शनिबार 189

नेपाल प्रहरीमा भर्ना खुल्यो, आवेदन समय कहिलेसम्म दिइसक्नुपर्ने ! (दरखास्त फारम र प्रवेश पत्रसहित)हेर्नुहोस

नेपाल प्रहरीले ठूलो संख्यामा कर्मचारीको माग गरेको छ । शुक्रबार एक सूचना जारी गर्दै प्रधान कार्यालयले कर्मचारी मागेको हो । सूचनाअनुसार जनपद समूहतर्फ प्रहरी सहायक निरीक्षक र प्राविधिक समूहअन्तर्गत विभिन्न उपसमूहतर्फ प्राविधिक प्रहरी जवान पदहरूमा गोग्य उम्मेद्वारहरुले आवेदन दिन सक्नेछन् ।

प्रसनिका लागि ३६७ जना माग भएको छ । प्राविधिक प्रहरी जवानतर्फ २२८ जनाको माग भएको छ। प्रसनिका लागि तीन सय र प्रहरी जवानलाई एक सय ५० दस्तुर लाग्नेछ। दरखास्त कात्तिक ३ गतेदेखि मंसिर १२ गतेभित्र दिइसक्नुपर्ने हेडक्वाटरले जनाएको छ।****** यो समाचार को पुरा हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला 

योपनि
काठमाडौँ ।नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीका प्रशिक्षक अब्दुल्लाह अलमुताइरीले आज भारतविरुद्ध हुने साफ च्याम्पियनसिप २०२१ को फाइनल प्रशिक्षको टचलाइनमा उपस्थित हुन नपाउने भएका हुन् ।

पाएको भन्दै साफले प्रशिक्षक अलमुताइरीमाथि प्रतिबन्ध लगाएको हो । साफले तयार पारेको प्रतियोगिताको नियमावली अनुसार फरक खेलमा पहेंलो कार्ड खाएको प्रतिबन्ध खेलाडीलाई मात्र लाग्ने उल्लेख छ । तर खेलमा रातो कार्ड पाएमा भने अफिसियलले पनि अर्को****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *